Конусна плойка для завивання волосся BaByliss PRO BAB2669PYE — це справжній інструмент для професійного використання. Модель яскраво виділяється оригінальним дизайном у стилі шкіри пітона та входить до складу серії Python Skin Collection. Усі прилади цієї серії виділяються гарним дизайном і надійністю. Модель BAB 2669 PYE так само поєднує в собі всі ці переваги.
Конусна робоча поверхня збільшена за довжиною, що дає перевагу для використання з довгим волоссям. Поверхня має титанове покриття, яке має низку переваг. Це довговічність, гарне ковзання, рівномірний розподіл тепла, а також тривале збереження ефекту завивання. Діаметр робочої поверхні 32-19 мм.
У пристрої реалізована електронна система регулювання й контролю температури. Регулятор дає змогу встановити точну температуру з 30 режимів, для гарантування максимальної безпеки для Вашого волосся. Плойка працює в діапазоні 135-200 °C. Отже, конусний плойку Бебіліс BAB2669PYE можна використовувати як для роботи, так і для особистого використання.
Модель має кручений мережевий шнур, термоізольований наконечник і систему автоматичного вимкнення живлення після 72 хвилин роботи.
Особливості моделі BaByliss PRO BAB2669PYE:
- Оригінальний дизайн
- Легка вага, надійна довговічна конструкція
- Подовжена робоча поверхня
- Точне електронне регулювання температури нагрівання в діапазоні 135 – 200 °C
- Автоматичне вимкнення живлення
- Кручений мережевий шнур
- Титанове покриття робочої поверхні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 30 |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Інший |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 сек |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисна рукавичка | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 30 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 135 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
- Ціна: 1 860 ₴


