Силіконовий чохол для прасочки Babyliss Pro (M3267E)
216 ₴
- В наявності
- Код: M3267E
+380 (99) 392-27-05
Vodafone
- +380 (63) 239-58-03Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконовий чохол Babyliss Pro Universal Protective Case for Straighteners - це незамінний аксесуар для прасок Babyliss Pro.
Підійде як для будинку, так і для салонів краси.
Елегантний і стриманий дизайн доповнить Ваш стиль.
Виготовлений чохол з термостійкого силікону, який витримує температуру до 240 градусів.
Завдяки чому Вам не доведеться чекати, поки охолоне інструмент.
Чохол чудово підійде для подорожей і поїздок, убезпечивши праску від пошкоджень.
Це необхідна річ, яка повинна бути в арсеналі кожного майстра.
характеристика
- Артикул: М3267Е
- Матеріал: силікон.
- Висота: 4,7 см.
- Довжина: 16 см.
- Ширина: 3,8 см.
- Колір чорний.
- Країна виробник: Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4.7 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для перукарських інструментів |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴


