Підставка фена GAMA IQ PH6060 Perfetto (PT9910)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: PT9910
+380 (99) 392-27-05
Vodafone
- +380 (63) 239-58-03Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Фірмова оригінальна підставка GAMA PT9910 для популярного фена IQ Perfetto PH6060,
- Повністю металева з оригінальною формою,
- Підставка має 4 присоски для стійкості на будь-якій поверхні,
- Елементи стикання з феном мають гумове покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 193 мм |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип кріплення | Підставка має 4 присоски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴


