Плойка-гофре BaByliss BAB2269TTE потрійна
3 240 ₴
2 840 ₴
- В наявності
- Код: BAB2269TTE
+380 (99) 392-27-05
Vodafone
- +380 (63) 239-58-03Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Потрійна" плойка для завивки BaByliss PRO серії Titanium-Tourmaline. Титанова поверхня робить плойку довговічною і ударопрочной, а елементи турмалинового мінералу в покритті сприяють швидкому нагріванню, рівномірному розподілу тепла і щадного впливу на волосся.
Знаменитий стайлер BaByliss PRO для створення гламурних "голлівудських хвиль".
Особливості товару:
- 3 нагрівальних елемента для об'ємних локонів діаметрами 22/19/22 мм
- температурна регуляція від 140с до 220º С на 5 режимах
- ручка з вельветовым нанесенням для надійного хвата
- вбудована металева підставка
- обертовий шнур
- безпечний наконечник
Умови гарантії:
- гарантія виробника - 1 рік з моменту придбання
- фірмовий гарантійний талон
- післягарантійне обслуговування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Затискач для фіксації | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 50 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Захисна рукавичка | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 840 ₴


