Стильна взуття, багатофункціональний гаджет, запах дорогого парфуму... Сучасний чоловік просто зобов'язаний завжди бути на висоті! Машинка для стрижки Ga.Ma GC585 доповнить список цих аксесуарів! Завдяки своєму нано-дизайну цей інструмент дуже зручний у використанні. А враховуючи, що корпус виконаний з ударопрочного пластику, то радувати Вас Ga.Ma GC585 буде дуже довго. На машинці є спеціальний регулятор, за допомогою якого можна контролювати довжину зрізу з насадкою. Основними перевагами цього приладу є:
- керамічне леза з професійної заточуванням;
- регульована телескопічна насадка,
- розрахована на 6 положень довжини (8 - 16 мм);
- комбінований тип живлення (працює як від мережі, так і від акумулятора);
- цифровий дисплей, який показує рівень зарядки.
Машинка має потужний мотор (5150 об/хв) для точної і швидкої стрижки, а також оснащена чудовою шумоізоляцією. З-за своєї надійності та дизайну, Ga.Ma GC585 заслужено отримала стати Вашим домашнім стилістом. Інноваційна машинка для стрижки від італійської компанії Ga.Ma, стане відмінним аксесуаром для сучасного чоловіка, який цінує почуття стилю у всьому!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Керамічне покриття | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Ні |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 184 |
| Час заряду акумулятора | 120 |
| Тип приладу | Машинка для стрижки |
- Ціна: 1 120 ₴


