Машинка GAMA Absolute Style SMB5022 це функціональна бездротова машинка з великими можливостями. Модель відноситься до барберскої серії професійних інструментів GAMA Barber Series. Машинка має строгий дизайн в чорному кольорі.
Машинка GAMA Absolute Style оснащена незнімним ножовим блоком шириною 46 мм з інтегрованою системою регулювання довжини зрізу волосся від 0.33 до 3.33 мм. За допомогою бокового важеля плавно регулюйте зріз волосся і отримуйте в роботі ідеально плавні переходи і фейди. Ножі виготовлені з нержавіючої сталі і мають клиноподібну заточку з довгими зубами, тому у Вас буде додатковий акустичний контроль зрізу волосся при роботі машинкою.
Модель SMB5022 може працювати як від мережі за допомогою адаптеру, так і від вбудованого акумулятора Li-Ion типу, який забезпечує автономну роботу машинки протягом 60 хвилин. Повна зарядка становить 120 хвилин, а перша зарядка повинна виконуватися протягом 12 годин.
Якщо Ви любите працювати легким інструментом, то модель SMB5022 розроблена спеціально для Вас. Легка маневрена машинка з роторним мотором забезпечить невимушену роботу протягом дня. Завдяки літієвому акумулятору Ви зможете її заряджати в будь-який момент, навіть між стрижками. Корпус виготовлений з міцного пластику, а верхня кришка машинки має спеціальне Soft Touch покриття.
Особливості моделі GAMA Absolute Style SMB5022:
- легка і маневрена модель,
- ножовий блок шириною 46 мм,
- вбудоване регулювання довжини зрізу волосся від 0.33 до 3.33 мм,
- Li-Ion акумулятор з автономністю 60 хвилин,
- повна зарядка 120 хвилин,
- петелька для підвішування,
- ергономічний корпус,
- Soft Touch покриття верхньої кришки.
В комплекті:
- машинка,
- документація,
- захисний ковпачок на ніж,
- мастило і щіточка для очищення ножів,
- 4 насадки для стрижки: 3, 6, 9 і 12 мм,
- адаптер живлення 110 - 240 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.33 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.273 кг |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Керамічне покриття | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Напруга (V) | 100-240 |
| Споживана потужність (Вт) | 11,1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | Машинка для стрижки |
- Ціна: 2 350 ₴


