Машинка для стрижки Ga.Ma Absolute Zero (SMB5025)
2 409 ₴
- В наявності
- Код: SMB5025
- +380 (63) 239-58-03Lifecell
Ga.Ma Absolute Zero - це неймовірно точна машинка для стрижки волосся. Вона оснащена ультратонкими лезами з нержавіючої сталі Balding, які забезпечують стрижку без подразнення шкіри. Ця спеціальна професійна модель ідеально підходить для стрижок "під нуль" та забезпечує бездоганний результат.
Однією з головних переваг цієї машинки є її легка вага та компактний дизайн. Це дозволяє легко виконувати різні види стрижок та забезпечити комфорт під час роботи.
Ця модель Ga.Ma Absolute Zero підходить як для дому, так і для професійного використання.
Машинки має ножовий блок з нержавіючої сталі, професійний шнур довжиною 2.5 м, а також петлю для підвішування для зручного зберігання. Живлення відбувається через мережу, що забезпечує стабільну потужність у 8 Вт.
У комплект входить мастило для змащування, щіточка для чистки та 2 насадки довжиною 1,5 мм і 4,5 мм. Завдяки всім цим перевагам, Ga.Ma Absolute Zero стає надійним і ефективним помічником для професіоналів і дому.
Характеристики Ga.Ma Absolute Zero (SMB5025):
- серія - GA.MA. BARBER SERIES,
- ножовий блок з нержавіючої сталі,
- професійний шнур довжиною 2.5 м,
- матеріал лез: нержавіюча сталь,
- живлення: мережа,
- петля для підвішування: є,
- потужність - 8Вт.
Комплектація:
- машинка Ga.Ma Absolute Zero,
- мастило для змащування,
- щіточка для чистки,
- 2 насадки: 1,5 і 4,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.4 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Керамічне покриття | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 2 409 ₴


